Dzierżawić łódź motorową w mieście usytuowanym nad morzem, a pływasz na rzece. Takie rozrywki jedynie w Szczecinie. Warto przekonać się jak fanie możemy spędzić czas.
Jeśli masz ochotę zobaczyć Szczecin z nietypowej strony, z której zwyczajowo globtroterzy podziwiają go wyłącznie w trakcie rejsów wycieczkowych i to w okrojonym zakresie, powinieneś wybrać dzierżawę łodzi motorowych w tym mieście.
Do wyboru mamy usługi paru przedsiębiorstw. Wszystkie prezentują zbliżone propozycje.
Teamboats zaproponuje nam niezapomnianą podróż po rzece swoimi motorówkami, o charakterze kabrioletów. Propozycja przeznaczona jest zarówno do doświadczonych szyprów, jak i amatorów, nie posiadających jeszcze właściwych dokumentów. Pośród kabrioletów na wodzie znajdziemy łódź Forte 470 Cab, która zmieści 5 osób, zaabsorbowanych oglądaniem Odry od nietypowej strony. Na pokładzie komfortowe miejsca do siedzenia lub opalania oraz fotel sterowniczy. Pod pokładem miejsce do snu. Jednakowoż łódź Forte 470 Cab jak również Forte 470 Open i Forte 500 przeznaczone są dla początkujących sterników. Ich silniki mają niedużą moc więc prościej nimi sterować. Łodzie motorowodne 520 Cab i 520 Open to już rodzaje dla osób posiadających certyfikat skippera motorowodnego. Za wydzierżawienie łodzi silnikowej bez dokumentów zapłacimy 350 zł za 8 godzin korzystania, a w przypadku łodzi silnikowych o znaczącej mocy silnika będzie to cena 450 zł. Do obydwu tych kosztów trzeba dodać wydatek na kaucję.

Szczecin to również centrum sportów wodnych, gdzie masz sposobność wyczarterować także łódź silnikową do celów wakesurfingu, wakeboardingu, czy nart wodnych. Za godzinę tego typu uciechy zapłacisz od 100 do 400 zł. Oprócz tego masz możliwość wypożyczenia stroju piankowego. Motorówka samodzielnie produkuje fale, choć nawet jeśli na wodzie są nieduże, prędkość motorówki i system produkowania fal sprawia, że można poczuć impet powietrza i dozę adrenaliny. Jest to niezaprzeczalnie wspaniały możliwość na aktywne wykorzystanie dnia w okresie wakacji.

Szczecin ma tak fortunne usytuowanie, że z szaleństwa na łodzi możesz skorzystać na rzece. Odra i Zalew Szczeciński dają bezkresne możliwości dla rejsów wycieczkowych. Dzięki firmie Motorówki Szczecin poznasz obce Ci oblicza Odry. Własną rejsową przygodę rozpoczniesz i zakończysz w porcie North East Marina. Masz do wykorzystania jednakowoż motorówki bez uprawnień jak i te wymagające patentu skippera. Łódź silnikowa Boats 385 jest dosyć mała, niemniej zmieści się na niej kilka osób. Na pokładzie łodzi mamy materace, na których możemy poopalać się. Nie ma aczkolwiek możliwości snu pod pokładem. Łódź motorowa|Łódź silnikowa|motorówka Open 540 umożliwia łowienie na Odrze, a także obserwowanie nieujarzmionej fauny i odpoczynek z przyjaciółmi. Należy aczkolwiek mieć patent szypra, aby móc ją wyczarterować. Na pokładzie znajdują się komfortowe siedziska i miejsce siedzące dla sternika. Łódź Lema Force to oferta dla tych, którzy chcą na jeziorze spędzić więcej czasu, albowiem mamy tu kompletne zadaszenie oraz 4 miejsca do spania. Poza tym na wyposażeniu jest lodówka. Na łódce motorowej można także własnych sił na nartach wodnych, ponieważ ma uchwyt do ciągnięcia narciarza. Na tą łódź również trzeba posiadać stosowne zezwolenia.

Motorowodne szlaki wiodą dookoła Szczecina można zobaczyć wiele interesujących miejsc, takich jak Bulwar Gdyński, gdzie można przycumować i pójść coś zjeść lub wybrać się na koncert. Dodatkowo podróżnicy mogą skorzystać z bosmanatu, gdzie dostępne są toalety i prysznice. Z powierzchni motorówki wieczorem mamy możliwość podziwiać stalowe dźwigozaury, czyli dźwigi z końca lat 20-tych. Po zmierzchu stanowią unikalną wizytówkę miasta, podświetlone na odmienne kolory.

Za dodatkową opłatą możemy wynająć sternika i nie kłopotać się brakiem umiejętności sterowania. Za dzień pływania motorówką trzeba ponieść koszt od ok. 350-600 zł, w zależności od tego, czy wynajmujemy motorówkę o niedużej mocy silnika czy znaczącą ilością koni mechanicznych. Za kolejne najmy można zyskać rabat do 10%.

Jeśli masz chęć poznawać uroki Odry i Jeziora Dąbie wybierz wypożyczenie łodzi Cortina 480. Ta nieduża motorówka ze względu na zadaszenie przyda się również do podróży morskich w czasie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Do dyspozycji jest także przestronna kabina przeznaczona|dedykowana do spania. Łódź można wydzierżawić w modelach dla amatorów i mających dokumenty.

W propozycjach Czarter-Jacht posiadamy obniżki First Minute i Last Minute do 25%.